Razgovori o suradnji Sveučilišta „VITEZ“ i Veleučilišta Ivanić-Grad

Predstavnici Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta „VITEZ“, Lidija Lendo i Boris Jerković, s prodekanicom Fakulteta zdravstvenih studija, doc. dr. sc. Emilijom Hrapović, 6.11.2025. godine ugostili su nastavno osoblje Veleučilišta Ivanić-Grad.
Tijekom sastanka razgovaralo se o načinu studiranja, organizaciji stručne prakse te o mogućnostima suradnje između dviju visokoobrazovnih institucija.
Posjet je zaključen obilaskom prostorija i upoznavanjem s aktivnostima Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta „VITEZ“, pri čemu su obje strane izrazile spremnost i interes za daljnju suradnju kroz zajedničke projekte i Erasmus+ partnerstva u budućem razdoblju.

Posljednje novosti

Scroll to Top