U Mostaru je 14. maja održana prva konferencija o mobilnosti studenata u organizaciji CIP-a (Centar za informiranje i priznavanje dokumenata iz područja visokog obrazovanja)!
Tema: “Kako povećati mobilnost studenata, akademskog i administrativnog osoblja u BiH?”
za međunarodnu suradnju.
Zajedno radimo na stvaranju boljih prilika za sve studente i osoblje visokoškolskih ustanova u BiH!
